Jste zde > Servis24 přihlášení > Servis24 Internetbanking

Servis24 Internetbanking internetové bankovnictví funguje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a mohou ho využívat všichni klienti České spořitelny.


Česká spořitelna je jednou z nejúspěšnějších bank působících v České republice, která působí na trhu již několik let, svým klientům nabízí komfortní a kvalitní služby pro fyzické osoby, podnikatele i firmy.
Pokud chceme službu Servis24 Internetbanking začít využívat, doporučujeme navštívit některou z poboček České spořitelny a Servis24 si aktivovat.

Aplikace Servis24 Internetbanking známá z PC se konečně dostala i na telefony a tablety s operačním systémem Android. AplikaceServis 24 poskytne obdobné služby jako verze pro iOS i klasická PC verze.

Česká spořitelna má pobočky ve všech větších městech a umožnuje Vám ovládat své finanční prostředky prostřednictvím Servis24 Internetbanking či mobilního telefonu. Díky tomu budete mít neustálou kontrolu nad Vašimi finančními prostředky a můžete je spravovat, ať se budete nacházet kdekoliv na světě.

Pomocí přímého bankovnictví Servis24 Internetbanking si můžeme také dobíjet kredit u mobilních telefonů.

TAG: Hypotéka, stavební spoření, kontokorent, půjčka, kreditní karta, spořící účet, hypotéky, stavební spoření, leasing, kontokorentní úvěr, vkladní knížky, termínované vklady, bankovní šeky.